Programma

Gedurende het toernooi kunt u op deze pagina het programma van
de komende week terug vinden.
De laatste wijzigingen zullen hierin zoveel mogelijk bijgehouden worden.
Houd deze pagina dus in de gaten!

* Wijzigingen in het programma zijn herkenbaar aan
het sterretje voor de klasse aanduiding.

Het volledige programma kunt u (klik hier) in Excel formaat downloaden
of (klik hier) in een printbare versie bekijken.

Hierin vindt U ook de uitslagen van de gespeelde partijen.

 

De laatste wijziging is aangebracht op 18-9-2020.

 

Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
Zaterdagmiddag 7 maart
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats D-klasse
14.00 uur: P.Billet - J.Dielemans 11-7 60 beurten D1
15.00 uur: G.Roovers - T.Dons 1-12 29 beurten D2
16.00 uur: J.Dielemans - G.Roovers 12-5 49 beurten D3
.
Woensdagavond 11 maart
Jeugdland Halve finale en 3e/4e plaats B-klasse
20.00 uur: N.Wick - T.Vos 20-15 49 beurten B1
21.00 uur: R.Daniels - J.v.d.Meer 20-16 43 beuren B2
22.00 uur: T.Vos - J.v.d.Meer 16-20 59 beurten B3
.
Vrijdagavond 13 maart
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats C-klasse
20.00 uur: Peer v.Hooijdonk - C.v.Veltom 15-11 47 beurten C1
21.00 uur: R.Blom - G.Hop 11-15 50 beurten C2
22.00 uur: C.v.Veltom - R.Blom 15-9 40 beurten C3
.
Zondagmiddag 15 maart
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats A-klasse
14.00 uur: B.Frijters - G.Poppelaars 25-20 29 beurten A1
15.00 uur: P.v.Gils - T.v.d.Velden 20-25 49 beurten A2
16.00 uur: G.Poppelaars - P.v.Gils 25-21 41 beurten A3
.
Woensdagavond 7 oktober
Jeugdland Tussenronde Hoofdklasse
20.00 uur: H.Frijters - W.v.Biesen poule A H1
20.00 uur: K.Martens - K.Gommers poule B H2
21.00 uur: H.Snijders - winnaar partij H1 poule A H3
21.00 uur: B.Roovers - winnaar partij H2 poule B H4
22.00 uur: H.Snijders - verliezer partij H1 poule A H5
22.00 uur: B.Roovers - verliezer partij H2 poule B H6
.
Vrijdagavond 9 oktober
Flamingo Finale B, C en D-klasse
19.30 uur: N.Wick - R.Daniels Finale B-klasse B4
20.30 uur: Peer v.Hooijdonk - G.Hop Finale C-klasse C4
21.30 uur: P.Billet - T.Dons Finale D-klasse D4
.
Maandagavond 12 oktober
Jeugdland Halve finale en 3e/4e plaats Hoofdklasse
20.00 uur: nr 1 poule A - nr 2 poule B Halve finale H7
21.00 uur: nr 2 poule A - nr 1 poule B Halve finale H8
22.00 uur: verliezer partij H7 - verliezer partij H8 3e/4e plaats H9
Zaterdagavond 24 oktober
Jeugdland Finale A en Hoofd-klasse
20.00 uur: B.Frijters - T.v.d.Velden Finale A-klasse A4
21.00 uur: winnaar partij H7 - winnaar partij H8 Finale Hoofd-klasse H10