PROGRAMMA DRIEBANDEN KAMPIOENSCHAP ULVENHOUT 2020

De laatste wijziging (* = gewijzigd ) is aangebracht op 18-9-2020.

Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: J.vd.Meer - J.Voesenek 12-15 42 beurten B
20.15 uur: T.Aarts - A.Heestermans 10-15 26 beurten * B
21.45 uur: J.vd.Meer - N.Wick 8-15 19 beurten * B
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: H.Snijders - T.Machielse 20-17 13 beurten H
20.15 uur: W.v.Biesen - K.Gommers 20-8 24 beurten H
21.00 uur: T.Machielse - C.v.Vugt 20-18 31 beurten H
21.45 uur: H.Snijders - W.v.Biesen 20-2 11 beurten H
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.15 uur: R.Blom - J.Jochems 12-6 29 beurten * C
21.00 uur: C.v.Veltom - Peer v.Hooijdonk 11-12 33 beurten * C
21.45 uur: Peter v.Hooijdonk - R.Blom 12-9 33 beurten * C
.
Zaterdagmiddag 4 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: J.v.Gils - P.v.Gils 6-18 33 beurten A
14.45 uur: T.v.d.Velden - P.v.Dongen 18-5 37 beurten A
15.30 uur: B.Frijters - P.v.Gils 18-18 33 beurten A
16.15 uur: J.v.Gils - T.v.d.Velden 14-18 35 beurten A
.
Zondagmiddag 5 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: G.Roovers - A.v.Gils 10-8 49 beurten D
14.45 uur: P.Billet - Jan Heestermans 10-3 35 beurten D
15.30 uur: K.v.Hooijdonk (gar) - A.Oomens 7-5 60 beurten * D
.
Maandagavond 6 januari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: G.Poppelaars - K.v.Hooijdonk (meub) 18-16 30 beurten A
20.15 uur: B.vd.Broek - J.Dielemans 10-5 38 beurten * D
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: JP.vd.Luijtgaarden - C.v.Miert 10-18 24 beurten A
20.15 uur: S.Kools - T.Vos 7-15 31 beurten * B
21.00 uur: C.v.Miert - K.v.Hooijdonk (meub) 18-15 30 beurten A
.
Woensdagavond 8 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Roovers - J.Graumans 20-12 30 beurten H
20.15 uur: H.Frijters - C.v.Vugt 20-7 24 beurten H
21.00 uur: B.Roovers - K.Gommers 20-10 18 beurten H
21.45 uur: H.Frijters - J.Graumans 20-9 16 beurten H
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Dons - A.v.Gils 10-7 28 beurten D
20.15 uur: K.vd.Broek - K.v.Hooijdonk (gar) 10-3 52 beurten D
21.00 uur: P.v.Rijen - Peter v.Hooijdonk 6-12 32 beurten C
21.45 uur: P.Billet - K.vd.Broek 10-8 40 beurten D
.
Vrijdagavond 10 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.Schalk - G.Hop 11-12 26 beurten C
20.15 uur: G.Poppelaars - B.Frijters 8-18 25 beurten A
21.00 uur: P.Schalk - F.Timmermans 6-12 39 beurten C
.
Zaterdagmiddag 11 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.45 uur: J.Graumans - R.Luiken 20-3 28 beurten H
15.30 uur: K.Martens - K.Gommers 20-9 13 beurten H
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: J. Ullings - A.Heestermans 7-15 40 beurten B
14.45 uur: E.Martens - P.v.Dongen 15-18 40 beurten A
.
Zondagmiddag 12 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: G.Hop - F.Timmermans 12-7 51 beurten C
14.45 uur: A.Voermans - J.Jochems 12-11 27 beurten C
15.30 uur: K.Martens - Frs.Timmermans 20-18 23 beuren H
.
Maandagavond 13 januari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.15 uur: A.v.Gils - B.vd.Broek 10-4 24 beurten D
21.00 uur: J.Dielemans - A.Oomens 10-3 19 beurten * D
21.45 uur: N.Wick - J.Voesenek 15-12 48 beurten * B
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: H.Frijters - W.v.Biesen 17-20 21 beurten * H
20.15 uur: J.Graumans - T.Machielse 20-20 38 beurten * H
21.00 uur: J. Ullings - S.Kools 15-15 52 beurten * B
21.45 uur: H.Frijters - T.Machielse 20-16 20 beurten * H
.
Woensdagavond 15 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Frijters - J.v.Gils 18-10 29 beurten A
20.15 uur: JP.vd.Luijtgaarden - T.v.d.Velden 18-18 38 beurten A
21.00 uur: G.Poppelaars - J.v.Gils 10-18 23 beurten A
21.45 uur: C.v.Miert - T.v.d.Velden 18-15 34 beurten A
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: J.vd.Meer - J. Ullings 15-10 46 beurten * B
20.15 uur: A.Heestermans - R.Daniels 6-15 29 beurten B
21.00 uur: J. Ullings - T.Vos 15-11 42 beurten B
21.45 uur: J.vd.Meer - A.Heestermans 15-5 24 beurten B
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.v.Rijen - R.Blom 4-12 26 beurten * C
20.15 uur: P.Schalk - A.Voermans 12-4 28 beurten C
21.00 uur: T.Aarts - S.Kools 12-15 49 beurten B
21.45 uur: R.Blom - P.Schalk 12-10 51 beurten C
.
Vrijdagavond 17 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
21.00 uur: N.Wick - T.Vos 15-13 43 beurten * B
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Roovers - T.Machielse 20-9 19 beurten * H
20.15 uur: C.v.Vugt - K.Gommers 19-20 33 beurten * H
21.00 uur: T.Machielse - R.Luiken 10-20 19 beurten * H
21.45 uur: H.Snijders - C.v.Vugt 20-17 18 beurten * H
.
Zaterdagmiddag 18 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: A.Voermans - F.Timmermans 12-7 26 beurten C
14.45 uur: B.Frijters - P.v.Dongen 18-12 38 beurten A
15.30 uur: H.Snijders - Frs.Timmermans 20-17 16 beurten * H
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: T.Dons - A.Oomens 9-10 49 beurten * D
14.45 uur: A.v.Gils - Jan Heestermans 10-4 34 beurten * D
15.30 uur: J.vd.Luijtgaarden - S.Kools 15-14 47 beurten * B
16.15 uur: R.Daniels - T.Vos 14-15 56 beurten * B
.
Zondagmiddag 19 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: J.Jochems - F.Timmermans 12-9 48 beurten C
14.45 uur: T.Dons - B.vd.Broek 10-6 27 beurten * D
15.30 uur: JP.vd.Luijtgaarden - P.v.Gils 18-11 17 beurten * A
.
Maandagavond 20 januari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: A.Heestermans - J.Voesenek 15-3 39 beuten B
20.15 uur: J.vd.Meer - T.Aarts 15-13 34 beurten B
21.00 uur: J.Voesenek - T.Vos 4-15 25 beurten B
21.45 uur: T.Aarts - R.Daniels 15-11 47 beurten * B
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: Peer v.Hooijdonk - G.Hop 12-9 31 beurten C
20.15 uur: G.Roovers - K.vd.Broek 8-8 60 beurten D
21.00 uur: P.v.Rijen - Peer v.Hooijdonk 6-12 32 beurten C
21.45 uur: B.vd.Broek - K.vd.Broek 6-10 59 beurten D
.
Woensdagavond 22 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Dons - K.v.Hooijdonk (gar) 10-5 30 beurten D
20.15 uur: Jan Heestermans - A.Oomens 10-5 41 beurten D
21.00 uur: A.v.Gils - J.Dielemans 10-6 24 beurten D
21.45 uur: P.Billet - K.v.Hooijdonk (gar) 9-6 60 beurten D
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: K.Martens - B.Roovers 4-20 9 beurten H
20.15 uur: H.Snijders - K.Gommers 20-10 18 beurten H
21.00 uur: K.Martens - C.v.Vugt 16-20 29 beurten H
21.45 uur: H.Snijders - B.Roovers 15-20 20 beurten H
.
Vrijdagavond 24 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: C.v.Veltom - P.Schalk 12-12 54 beurten C
20.15 uur: Peter v.Hooijdonk - G.Hop 12-10 32 beurten C
21.00 uur: P.v.Rijen - P.Schalk 12-2 20 beurten C
21.45 uur: Peter v.Hooijdonk - C.v.Veltom 12-7 34 beurten C
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.15 uur: P.v.Dongen - P.v.Gils 12-18 35 beurten * A
21.00 uur: E.Martens - K.v.Hooijdonk (meub) 18-6 20 beurten * A
.
Zaterdagmiddag 25 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: N.Wick - J.vd.Luijtgaarden 15-5 41 beurten B
14.45 uur: J.Voesenek - S.Kools 9-15 26 beurten B
16.15 uur: J.vd.Luijtgaarden - J.Voesenek 7-15 28 beurten * B
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: R.Blom - Peer v.Hooijdonk 12-8 36 beurten C
14.45 uur: T.Aarts - T.Vos 8-15 40 beurten B
15.30 uur: Peer v.Hooijdonk - J.Jochems 12-8 31 beurten C
.
Zondagmiddag 26 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: H.Frijters - Frs.Timmermans 10-20 11 beurten H
14.45 uur: H.Frijters - K.Gommers 20-9 15 beurten * H
15.30 uur: J.Graumans - Frs.Timmermans 14-20 31 beurten H
.
Maandagavond 27 januari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Dons - P.Billet 10-3 28 beurten D
20.15 uur: Jan Heestermans - K.v.Hooijdonk (gar) 8-4 60 beurten * D
21.00 uur: G.Roovers - J.Dielemans 1-10 14 beurten D
21.45 uur: B.vd.Broek - A.Oomens 6-10 25 beurten D
.
Woensdagavond 29 januari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: G.Poppelaars - C.v.Miert 18-17 41 beurten A
20.15 uur: JP.vd.Luijtgaarden - B.Frijters 18-15 32 beurten A
21.00 uur: E.Martens - T.v.d.Velden 12-18 32 beurten * A
21.45 uur: T.Aarts - J.Voesenek 7-15 20 beurten * B
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Aarts - J.vd.Luijtgaarden 15-12 45 beurten * B
20.15 uur: J. Ullings - R.Daniels 12-15 39 beurten * B
21.00 uur: J.vd.Meer - S.Kools 15-13 33 beurten B
21.45 uur: *
.
Donderdagavond 30 januari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.00 uur: J.vd.Meer - R.Daniels 13-15 31 beurten * B
.
Vrijdagavond 31 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: G.Poppelaars - P.v.Gils 13-18 48 beurten * A
20.15 uur: JP.vd.Luijtgaarden - E.Martens 18-11 25 beurten * A
21.00 uur: A.Heestermans - T.Vos 11-15 39 beurten * B
21.45 uur: E.Martens - P.v.Gils 18-8 36 beurten * A
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Roovers - R.Luiken 20-5 12 beurten * H
20.15 uur: Jan Heestermans - J.Dielemans 10-8 48 beurten * D
.
Zaterdagmiddag 1 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: C.v.Veltom - G.Hop 12-6 27 beurten C
14.45 uur: Peter v.Hooijdonk - F.Timmermans 12-11 21 beurten C
15.30 uur: C.v.Veltom - A.Voermans 11-12 39 beurten C
16.15 uur: N.Wick - T.Aarts 15-13 52 beurten B
.
Zondagmiddag 2 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: B.Roovers - Frs.Timmermans 20-12 20 beurten * H
14.45 uur: R.Daniels - S.Kools 15-11 49 beurten B
15.30 uur: J.vd.Luijtgaarden - T.Vos 14-15 32 beurten * B
.
Maandagavond 3 februari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Frijters - K.v.Hooijdonk (meub) 18-11 32 beurten A
20.15 uur: JP.vd.Luijtgaarden - G.Poppelaars 14-18 36 beurten A
21.00 uur: T.v.d.Velden - K.v.Hooijdonk (meub) 18-11 40 beurten A
21.45 uur: G.Poppelaars - E.Martens 18-18 44 beuten * A
.
Woensdagavond 5 februari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: A.v.Gils - P.Billet 8-10 42 beurten D
20.15 uur: Jan Heestermans - K.vd.Broek 10-8 56 beurten D
21.00 uur: J.Dielemans - K.v.Hooijdonk (gar) 10-6 26 beurten D
21.45 uur: K.vd.Broek - A.Oomens 10-9 48 beurten D
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: C.v.Miert - J.v.Gils 12-18 27 beurten A
20.15 uur: P.v.Rijen - A.Voermans 12-6 40 beurten C
21.00 uur: C.v.Miert - P.v.Dongen 13-18 25 beurten A
21.45 uur: JP.vd.Luijtgaarden - J.v.Gils 15-18 22 beurten A
.
Vrijdagavond 7 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: J.Jochems - G.Hop 12-3 14 beurten C
20.15 uur: G.Roovers - B.vd.Broek 10-5 27 beurten D
21.00 uur: T.v.d.Velden - P.v.Gils 5-18 17 beurten * A
21.45 uur: W.v.Biesen - R.Luiken 20-2 27 beurten * H
.
Zaterdagmiddag 8 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: J. Ullings - T.Aarts 15-9 36 beurten B
14.45 uur: A.Heestermans - S.Kools 15-14 31 beurten B
15.30 uur: J. Ullings - J.Voesenek 7-15 29 beurten B
16.15 uur: N.Wick - A.Heestermans 15-7 20 beurten B
.
Zondagmiddag 9 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: K.Martens - T.Machielse 20-9 22 beurten H
14.45 uur: H.Frijters - R.Luiken 20-12 23 beurten H
15.30 uur: T.Machielse - K.Gommers 20-11 32 beurten H
16.15 uur: K.Martens - W.v.Biesen 20-18 23 beurten H
Maandagavond 10 februari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: A.Voermans - G.Hop 10-12 58 beurten C
20.15 uur: Peter v.Hooijdonk - P.Schalk 12-10 44 beurten C
21.00 uur: G.Roovers - K.v.Hooijdonk (gar) 10-5 39 beurten D
21.45 uur: P.Schalk - J.Jochems 12-11 44 beurten C
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Dons - G.Roovers 4-10 32 beurten D
20.15 uur: Jan Heestermans - B.vd.Broek 8-10 25 beurten D
21.00 uur: A.v.Gils - K.vd.Broek 4-10 30 beurten * D
21.45 uur: J. Ullings - N.Wick 9-15 30 beurten * B
.
Woensdagavond 12 februari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: J.vd.Meer - J.vd.Luijtgaarden 15-2 22 beurten B
20.15 uur: N.Wick - S.Kools 15-6 31 beurten B
21.00 uur: J. Ullings - J.vd.Luijtgaarden 15-15 36 beurten * B
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.Billet - A.Oomens 10-0 30 beurten D
20.15 uur: T.Dons - K.vd.Broek 10-3 38 beurten D
21.00 uur: P.Billet - B.vd.Broek 10-8 58 beurten * D
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: C.v.Miert - P.v.Gils 18-16 32 beurten A
20.15 uur: J.Graumans - W.v.Biesen 19-20 29 beurten * H
21.00 uur: JP.vd.Luijtgaarden - P.v.Dongen 18-12 49 beurten * A
21.45 uur: B.Roovers - W.v.Biesen 20-9 15 beurten * H
.
Donderdagavond 13 februari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.00 uur: J.vd.Meer - T.Vos 15-12 39 beurten * B
.
Vrijdagavond 14 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.Blom - F.Timmermans 11-12 43 beurten C
20.15 uur: Peter v.Hooijdonk - J.Jochems 12-7 14 beurten * C
21.00 uur: R.Blom - C.v.Veltom 12-6 18 beurten C
21.45 uur: Peter v.Hooijdonk - Peer v.Hooijdonk 5-12 39 beurten C
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.15 uur: J.Graumans - C.v.Vugt 20-12 26 beurten H
21.45 uur: C.v.Vugt - R.Luiken 20-17 26 beurten * H
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: E.Martens - B.Frijters 18-5 18 beurten * A
20.15 uur: G.Poppelaars - T.v.d.Velden 18-17 26 beurten * A
21.00 uur: C.v.Miert - E.Martens 18-12 35 beurten * A
.
Zaterdagmiddag 15 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
15.30 uur: H.Snijders - R.Luiken 20-11 13 beurten * H
16.15 uur: K.Gommers - R.Luiken 20-9 15 beurten * H
.
Maandagavond 17 februari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: N.Wick - R.Daniels 10-15 42 beurten * B
20.15 uur: P.v.Rijen - G.Hop 4-12 15 beurten * C
21.00 uur: JP.vd.Luijtgaarden - K.v.Hooijdonk (meub) 16-18 45 beurten * A
21.45 uur: P.v.Rijen - J.Jochems 12-11 21 beurten * C
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: G.Roovers - Jan Heestermans 7-10 46 beurten D
20.15 uur: T.Dons - J.Dielemans 5-10 21 beurten D
21.00 uur: G.Roovers - A.Oomens 9-3 60 beurten * D
21.45 uur: J.v.Gils - K.v.Hooijdonk (meub) 18-13 42 beurten * A
.
Woensdagavond 19 februari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: G.Poppelaars - P.v.Dongen 18-14 44 beurten A
20.15 uur: C.v.Miert - B.Frijters 14-18 35 beurten A
21.00 uur: Peter v.Hooijdonk - A.Voermans 6-12 25 beurten C
21.45 uur: J.v.Gils - P.v.Dongen 188 19 beurten A
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: H.Frijters - K.Martens 20-13 21 beurten H
20.15 uur: B.Roovers - C.v.Vugt 20-9 24 beurten H
21.00 uur: K.Martens - J.Graumans 20-8 13 beurten H
21.45 uur: H.Frijters - B.Roovers 20-7 10 beurten H
.
Donderdagavond 20 februari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.00 uur: H.Snijders - H.Frijters 20-11 17 beurten * H
.
Vrijdagavond 21 februari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.00 uur: P.v.Dongen - K.v.Hooijdonk (meub) 18-13 39 beurten * A
.
Woensdagavond 26 februari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Dons - Jan Heestermans 10-5 25 beurten D
20.15 uur: A.v.Gils - K.v.Hooijdonk (gar) 10-3 39 beurten D
21.00 uur: J.Dielemans - K.vd.Broek 10-0 23 beurten D
21.45 uur: B.vd.Broek - K.v.Hooijdonk (gar) 10-7 48 beurten D
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Frijters - T.v.d.Velden 12-18 36 beurten A
20.15 uur: P.Schalk - Peer v.Hooijdonk 10-12 34 beurten C
21.00 uur: R.Blom - A.Voermans 12-10 31 beurten C
21.45 uur: A.Heestermans - J.vd.Luijtgaarden 8-15 27 beurten B
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: G.Roovers - P.Billet 10-2 28 beurten * D
.
Donderdagavond 27 februari
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.00 uur: K.Gommers - Frs.Timmermans 20-10 22 beurten * H
.
Vrijdagavond 28 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Machielse - Frs.Timmermans 20-15 25 beurten H
20.15 uur: W.v.Biesen - C.v.Vugt 20-12 25 beurten H
21.00 uur: P.v.Gils - K.v.Hooijdonk (meub) 18-11 34 beurten A
21.45 uur: W.v.Biesen - T.Machielse 20-20 36 beurten H
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.Blom - G.Hop 8-12 43 beurten C
20.15 uur: P.v.Rijen - C.v.Veltom 10-12 41 beurten C
21.00 uur: E.Martens - J.v.Gils 18-16 26 beurten * A
21.45 uur: C.v.Veltom - J.Jochems 12-11 28 beurten * C
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: H.Snijders - K.Martens 20-10 12 beurten H
20.15 uur: J.Graumans - K.Gommers 12-20 25 beurten H
21.00 uur: K.Martens - R.Luiken 20-13 25 beurten H
21.45 uur: H.Snijders - J.Graumans 20-12 19 beurten H
.
Zaterdagmiddag 29 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: R.Daniels - J.Voesenek 15-6 32 beurten * B
14.45 uur: Peer v.Hooijdonk - F.Timmermans 12-9 27 beurten * C
15.30 uur: J.vd.Luijtgaarden - R.Daniels 6-15 28 beurten * B
16.15 uur: W.v.Biesen - Frs.Timmermans 20-6 19 beurten * H
17.00 uur C.v.Veltom - F.Timmermans 12-8 42 beurten * C
.
Zondagmiddag 1 maart
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: C.v.Vugt - Frs.Timmermans 20-12 26 beurten H
14.45 uur: A.v.Gils - A.Oomens 10-6 29 beurten * D
15.30 uur: P.Billet - J.Dielemans 10-4 22 beurten D
16.15 uur: R.Luiken - Frs.Timmermans 20-16 42 beurten * H
17.00 uur A.Voermans - Peer v.Hooijdonk 10-12 47 beurten * C
.
Woensdagavond 4 maart
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.v.Rijen - F.Timmermans 12-0 24 beurten * C
Zaterdagmiddag 7 maart
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats D-klasse
Tijd Spelers
14.00 uur: P.Billet - J.Dielemans 11-7 60 beurten D1
15.00 uur: G.Roovers - T.Dons 1-12 29 beurten D2
16.00 uur: J.Dielemans - G.Roovers 12-5 49 beurten D3
.
Woensdagavond 11 maart
Jeugdland Halve finale en 3e/4e plaats B-klasse
Tijd Spelers
20.00 uur: N.Wick - T.Vos 20-15 49 beurten B1
21.00 uur: R.Daniels - J.v.d.Meer 20-16 43 beuren B2
22.00 uur: T.Vos - J.v.d.Meer 16-20 59 beurten B3
.
Vrijdagavond 13 maart
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats C-klasse
Tijd Spelers
20.00 uur: Peer v.Hooijdonk - C.v.Veltom 15-11 47 beurten C1
21.00 uur: R.Blom - G.Hop 11-15 50 beurten C2
22.00 uur: C.v.Veltom - R.Blom 15-9 40 beurten C3
.
Zondagmiddag 15 maart
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats A-klasse
Tijd Spelers
14.00 uur: B.Frijters - G.Poppelaars 25-20 29 beurten A1
15.00 uur: P.v.Gils - T.v.d.Velden 20-25 49 beurten A2
16.00 uur: G.Poppelaars - P.v.Gils 25-21 41 beurten A3
.
Woensdagavond 7 oktober
Jeugdland Tussenronde Hoofdklasse
Tijd Spelers
20.00 uur: H.Frijters - W.v.Biesen poule A H1
20.00 uur: K.Martens - K.Gommers poule B H2
21.00 uur: H.Snijders - winnaar partij H1 poule A H3
21.00 uur: B.Roovers - winnaar partij H2 poule B H4
22.00 uur: H.Snijders - verliezer partij H1 poule A H5
22.00 uur: B.Roovers - verliezer partij H2 poule B H6
.
Vrijdagavond 9 oktober
Flamingo Finale B, C en D-klasse
Tijd Spelers
19.30 uur: N.Wick - R.Daniels Finale B-klasse B4
20.30 uur: Peer v.Hooijdonk - G.Hop Finale C-klasse C4
21.30 uur: P.Billet - T.Dons Finale D-klasse D4
.
Maandagavond 12 oktober
Jeugdland Halve finale en 3e/4e plaats Hoofdklasse
Tijd Spelers
20.00 uur: nr 1 poule A - nr 2 poule B Halve finale H7
21.00 uur: nr 2 poule A - nr 1 poule B Halve finale H8
22.00 uur: verliezer partij H7 - verliezer partij H8 3e/4e plaats H9
Zaterdagavond 24 oktober
Jeugdland Finale A en Hoofd-klasse
Tijd Spelers
20.00 uur: B.Frijters - T.v.d.Velden Finale A-klasse A4
21.00 uur: winnaar partij H7 - winnaar partij H8 Finale Hoofd-klasse H10