Erelijst

Zoals u kunt zien is de lijst met kampioenen nog niet compleet.
Mocht u meer informatie weten, dan kunt u dit doorgeven aan de commissie.

Hoogste Serie:
12 caramboles: Sjef Baks (1993) + Hans Snijders (1993 en 2009)
Hoogste Partijgemiddelde:
4.000 (20 car 5 brt): Kees Gommers (2015)
Kampioenen:
2019
Hans Frijters - Hoofdklasse
Rene Luiken - A klasse
Nick Gommers - B klasse
John Voesenek - C klasse
Rinus Blom - D klasse
Hans Snijders - Progressie-prijs
2018
Hans Frijters - Hoofdklasse
Bert Frijters - A klasse
Jean-Paul vd Luytgaarden - B klasse
Ad Voermans - C klasse
Peter (Peer) v Hooijdonk - D klasse
2017
Hans Snijders - Hoofdklasse
Francois Timmermans - A klasse
Nick Gommers - B klasse
Cees v Veltom - C klasse
Jan vd Luitgaarden - D klasse
2016
Guy VanderHenst - Hoofdklasse
Albert Kwisthout - A klasse
Jean-Paul vd Luytgaarden - B klasse
Peter (Peer) v Hooijdonk - C klasse
Jan Heestermans - D klasse
2015
Guy VanderHenst - Hoofdklasse
Francois Timmermans - A klasse
Kees v Hooijdonk - B klasse
Jos Heestermans - C klasse
Jan Heestermans - D klasse
2014
Hans Frijters - Hoofdklasse
Peter v Gils - A klasse
Hans Joppen - B klasse
Jack Snepvangers - C klasse
Jan vd Luitgaarden - D klasse
2013
- afgelast
2012
Hans Snijders - Hoofdklasse
Harrie Goos - A klasse
Ad Voermans - B klasse
Peter Schalk - C klasse
Sjaak Kools - D klasse
2011
Kees Martens - Hoofdklasse
Peter v Gils - A klasse
Ad Voermans - B klasse
Ton Vos - C klasse
Jac Dielemans - D klasse
2010
Hans Snijders - Hoofdklasse
Adrie vd Pluijm - A klasse
Wim Klaassen - B klasse
Piet v Rijen - C klasse
Cees v Veltom - D klasse
2009
Hans Frijters - Hoofdklasse
Francois Timmermans - A klasse
Fre Klemans - B klasse
Ton Snepvangers - C klasse
Bets Oomen - D klasse
2008
Kees Martens - Hoofdklasse
Albert Kwisthout - A klasse
Dimphy vd Pluym - B klasse
Jack Jochems - C klasse
Pauline Ladiges - D klasse
2007
Hans Snijders - Hoofdklasse
Harrie Goos - A klasse
Dimphy vd Pluym - B klasse
Jack Snepvangers - C klasse
Jan Heestermans - D klasse
2006
Hans Frijters - Hoofdklasse
Peter v Gils - A klasse
Jan v Zundert - B klasse
Ton Snepvangers - C klasse
Ad Oomens - D klasse
2005
Tilo Machielse - Hoofdklasse
Nico Wick - A klasse
Kees Schalk - B klasse
Jan vd Luytgaarden - C klasse
Pauline Ladiges - D klasse
2004
Hans Snijders - Hoofdklasse
Adrie vd Pluijm - A klasse
Eric Martens - B klasse
Jean-Paul vd Luytgaarden - C klasse
Chris v Heumen - D klasse
2003
Hans Snijders - Hoofdklasse
- A klasse
- B klasse
- C klasse
- D klasse
2002
Hans Snijders - Hoofdklasse
Adrie vd Pluijm - A klasse
- B klasse
- C klasse
- D klasse
2001
Tilo Machielse - Hoofdklasse
Choc v Vugt - A klasse
Frans Schalk - B klasse
- C klasse
- D klasse
2000
Hans Frijters - Hoofdklasse
Sjot v Alphen - A klasse
Piet Pijpers - B klasse
- C klasse
Ger Roovers - D klasse
1999
Hans Frijters - Hoofdklasse
Frans vd Velden - A klasse
Jack v Gestel - B klasse
Ad Voermans - C klasse
Christ Oudshoorn - D klasse
1998
Hans Snijders - Hoofdklasse
Jos Leijten - A klasse
Frans Schalk - B klasse
Jack Jochems - C klasse
Sjakie Bogaerts - D klasse
1997
Hans Frijters - Hoofdklasse
Bert Frijters - A klasse
Piet Pijpers - B klasse
Jan vd Luytgaarden - C klasse
Willem Goosen - D klasse
1996
Hans Frijters - Hoofdklasse
Jan v Zundert - A klasse
- B klasse
- C klasse
1995
Bert Frijters ? - Hoofdklasse
- A klasse
Dimphy vd Pluym ? - B klasse
Adrie vd Pluijm ? - C klasse
1994
Hans Frijters - Hoofdklasse
Albert Kwisthout - A klasse
Jan v Zundert - B klasse
Jan Heestermans - C klasse
1993
Sjef Bakx ? - Hoofdklasse
- A klasse
Peter v Gils ? - B klasse
- C klasse
1992
Sjef Bakx - A klasse
Henny Vroegop - B klasse
Piet v Rijen - C klasse
1991
Kees Martens - A klasse
Marco Bink - B klasse
Gerrit Hop - C klasse
1990
Ruud vd Mast - A klasse
Frits Oosterbosch - B klasse
Frits Denee - C klasse
1989
Sjot v Alphen - A klasse
Hans Frijters - B klasse
Wilbert Pijpers - C klasse
1988
Ruud vd Mast - A klasse
Hans vd Palen - B klasse
1987
Bert Frijters - A klasse
Jack v Gestel - B klasse
1986
Bert Frijters - A klasse
Kees Vinje - B klasse
1985
Ad v Rijckevorsel - A klasse
Frits Oosterbosch - B klasse
1984
Christ Jansen - A klasse
Henny Vroegop - B klasse
1983
Sooi v Gils -